Bez kategorii

Moje życie.

Chciałabym w kilku zdaniach opowiedzieć Wam o sobie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas. Razem z dziećmi od lat wyjeżdżamy w góry, nad jeziora gdzie uprawiamy różne sporty; kajaki, żeglarstwo, pływanie, chodzenie po górach, jeździectwo, narciarstwo i inne.

Drugą moją pasją jest przyroda. Praca w ogródku, wśród zieleni zawsze jest dla mnie odskocznią od pracy biurowej. Lubię spacery po lesie, zbieranie grzybów, zwiedzanie, łowienie ryb, ziemniaki z ogniska i czasami zwykłe leniuchowanie na tarasie.

Dzięki temu, że nie oglądam telewizji, mam sporo czasu na lekturę ciekawych książek zwłaszcza o tematyce historycznej. W kwestiach zdrowotnych prócz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu doceniam walory świeżo wyciskanych soków warzywno – owocowych. Samodzielnie tłoczę olej z siemienia lnianego i innych nasion. Staram się ograniczać do minimum pszenicę, choć niestety z sezonowych jagodzianek nie potrafię zrezygnować 🙂.Jestem zwolenniczką naturalnych metod wspierania organizmu w zwalczaniu przyczyn chorób.

Mam dwoje dzieci, córka mieszka z rodziną w Anglii. Na zdjęciu zbieram podpisy pod konsulatem RP w Manczesterze. Syn jest doradcą podatkowym i mieszka w Warszawie. Oboje są dla mnie wsparciem w działalności publicznej.